Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     Творчість Шевченка - глибока криниця, цілюща вода якої здатна вгамувати спрагу людини з різноманітними інтересами. 12 березня 2015 р. в Тлумацькому коледжі ЛНАУ, в рамках декади циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбувся навчально – виховний захід «Рослини в творчості Тараса Григоровича Шевченка». На захід були запрошені батьки студентів 12 групи, викладачі та студенти коледжу.


     Метою заходу було вшанувати пам’ять видатного художника слова, патріота України – Т. Г. Шевченка, ознайомити присутніх з життям та творчістю великого сина українського народу, виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.


     Під час проведення заходу студентам вдалося розкрити багатогранність великого Кобзаря. Шевченко писав не тільки вірші та прозу, але й був неабияким академічним художником, Тарас Григорович не тільки милувався рослинами, малював їх, зробив їх органічною частиною своєї поезії, але розумівся на рослинах, зокрема цікавився лікарськими травами та деревами та знав їх цілющі властивості.

     Для присутніх студенти підготували розповіді про цікаві моменти з життя та творчості поета, про рослини, що згадуються в поетичних творах та малюнках Шевченка та переглянули відео презентацію.


     Студенти декламували вірші Кобзаря, в яких згадуються рослини. Також прослухали пісні покладені на вірші Т. Г. Шевченка.


     Доповненням до заходу в приміщенні бібліотеки коледжу була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Шевченкове слово в віках не старіє», на якій були представлені матеріали про життєвий та творчий шлях поета та галерея його мистецьких творів.

     Викладач-методист вищої категорії, куратор 12 групи Гуцуляк Мирослава Михайлівна