Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

        16-17 вересня 2021 року в місті  Надвірна (Івано-Франківська область) відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Основні проблеми і тенденції розвитку природоохоронних територій в Українських Карпатах», присвячена 25-річчю з Дня створення Природного заповідника «Горгани» . 

         Метою її було обговорення та обмін науково-практичною інформацією результатів досліджень із проблем охорони природних екосистем, оселищ та об’єктів; вивчення, збереження і відновлення біотичного і ландшафтного біорізноманіття;  сучасні напрямки розвитку освітньо  – виховної роботи; особливості рекреаційної діяльності природно-заповідних територій.
         Участь у конференції прийняли і викладачі нашого коледжу Гуцуляк Ігор Тарасович, Гуцуляк Мирослава Михайлівна, Крижанівська Люба Іванівна та Шенішевська Іванна Михайлівна, які поділилися досвідом своєї роботи та розповіли про сучасні напрямки розвитку освітньо  – виховної роботи в ВСП «Тлумацький фаховий коледж  Львівського національного університету природокористування». 

         Основною метою екологічної освіти  є формування екологічної культури здобувачів освіти в цілому, формування навичок, фундаментальних екологічних знань, екологічного мислення і свідомості, що ґрунтуються на ставленні до природи як універсальної, унікальної цінності. Ця мета в  Тлумацькому  коледжі досягається поетапно шляхом вирішення освітніх і виховних завдань та вдосконалення практичної діяльності.