Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

   Рідне СЛОВО!... Скільки В ньому чарівних звуків, животворного трепету і вогню! У кожному слові найтонші відтінки почуттів і переживань, у кожного свій аромат.

   Рідна мова... Вона неповторна, співуча і мелодійна, бо увібрала в себе шум вічнозелених смерек, гомін полів і морів, запах луків і трав. Переткана червоною калиною, хрещатим барвінком, вишневим цвітом та запашною рутою-м’ятою. Сила слова безмежна. Вона здатна робити диво. Бо хоч вмирало з голоду і бідувало, переслідувалось і забороня­лось. але вистояло. Вистояло і відродилось, «воно знову ожи­ває і сміється знову», хвилює найтонші струни людського серця.

 

Виступ студентки 1 курсу Тлумацького коледжу Львівського НАУ Паращук Мар'яни до Дня української писемності та мови. Вірш «Мова, наша мова» Юрія Рибчинського.

Виступ студентки 1 курсу Тлумацького коледжу Львівського НАУ Нікітіної Марії до Дня української писемності та мови. Вірш «Люби свою мову» Надії Красоткіної.Тематична виставка  до Дня української писемності та мови «Мова — то серце народу».